Celkový počet zobrazení stránky

30. 10. 2013

Buldočí kalendár a pozvánka na charitatívny krst.


Moje milé!

Tento príspevok bude tak trochu netypický – žiadne moje tvorenie, alebo bazárové skvosty – bude to niečo z úplne iného súdku!


Chcela by som sa dnes s Vami podeliť o krásnu myšlienku občianskeho združenia Buldočí naděje (OSBN)  www.buldocinadeje.cz  na podporu adopcií psíkov v núdzi, a to o charitatívny kalendár na rok 2014 „Krásné ženy a placatí psi“.
Buldočí naděje pomáha buldočkom a buldokom v ozajstnej núdzi (psom týraním, zanedbávaným, nechceným, psom z tzv. množiarní a útulkov) a taktiež šíri osvetu verejnosti ohľadne adopcií, dočasnej starostlivosti a nekontrolovaného množenia psov bez PP.


A ako som sa o OSBN vobec dozvedela? Moja staršia dcéra si s priateľom v apríli adoptovali z OSBN francúzsku dámu Bobinu a odvtedy sa buldočky stali ich srdcovkou. Bobinka má 8 rokov a bola nechceným psíkom v domácnosti s malým dieťaťom, kde ju bývalá panička zatvárala do kúpeľne. Našťastie sa dostala do rúk ľudí z OSBN,  ktorí sa už postarali o jej ďalší osud.


 Keď dcéru oslovili šikovné dievčatá z OSBN, či by mala záujem s Bobinou pomôcť nafotiť charitatívny kalendár, súhlasila a spoločne s ostatnými paničkami a adoptovanými psami sa podieľali na 
vytvorení 1. Charitatívneho kalendára OSBN.

Tak ak máte chuť pomôcť dobrej veci, zakúpte si kalendár (dá sa poslať i na Slovensko) alebo príďte osobne podporiť buldočky a buldoky v núdzi na charitatívnu akciu spojenú s dražbou fotografií a oslavou narodenín, ktorá sa uskutoční 23.11.2013 od 18.00 hod v klube Biograf v Prahe 5.
PS: Štvornohí miláčikovia sú srdečne vítaní! J4 komentáre:

 1. Janičko,
  nádherná myšlenka i kalendář .... Marki

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Výborný nápad,kalendár je krásny. Psíkov milujem, sami máme dvoch... takú divokú kombináciu... aziata a čivavu :)
  Pekný večer Jani
  Lucia

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekná akcia, my máme tiež psieho miláčka.

  OdpovedaťOdstrániť